Komerční prostory 2

  • Home
  • /
  • Komerční prostory 2

Kvalitní a moderní nábytek
do vaší kanceláře

Nejen kanceláře, ale i jiné komerční prostory jsou dnes vybaveny moderním nábytkem. Naše firma nabízí své služby zakázkové výroby nábytku. Stačí jen vybrat správný materiál a zvolit typ nábytku a zanedlouho se můžete kochat kvalitním a designovým nábytkem i v kanceláři.

Čekají vás dvě překvapení

  1. První překvapení bude po zaslání individuální kalkulace a další při dodání, kdy zjistíte, že Vaše kancelář je VÍC NEŽ IKEA.
Zobrazit další reference

SLUŽBY I ZDARMA

Nabízíme vizualizaci a zaměření zdarma

MATERIÁLY

Nabízíme široký výběr materiálů

PORADENSTVÍ

Nabízíme také odborné poradenství

KVALITA

Nabízíme především kvalitní práci

3D návrh vaší nové kuchyně

Ozvěte se nám, rádi se s Vámi sejdeme a probereme Vaše možnosti.

 

Reference
Co říkají naši klienti

Marie Jirků Křesetice

“Jsem velmi spokojena s jednáním na firmě, s přístupem k zákazníkům a s odvedenou prací. Už jsem si nechala udělat několik zakázek a opět jejich služby využiju.”

Marie Pekárková, Jakub

chtěla bych vám poděkovat za návrh, přípravu a zároveň pochválit i rychlou a poctivou práci při montáži. Vše je v pořádku a velmi pěkné. Jsme spokojeni a určitě budeme doporučovat dál.

Kristýna Nováková Třemošnice

Chtěla bych poděkovat za profesionální přístup od návrhu až po kompletní realizaci kuchyne, cenné rady a hlavně za dokonale splnění me představy..

Školy, školky, lékařské ordinace
Nic není problém

Nabízíme Vám zakázkovou výrobu nábytku do komerčních prostor na míru podle Vašich požadavek a designových preferencí.

Neváhejte tedy a kontaktujte nás co nejdříve a my Vám uděláme tu nejlepší možnou nabídku!

Jak to bude probíhat
Krok po kroku..

1) Příprava podkladů

Připravte si pro nás půdorys se základními rozměry interiéru, případně stavební výkresy: nezapomeňte zaměřit okna, dveře nebo topení.

2) Osobně se sejdeme

Domluvte si dopředu návštěvu v našem kuchyňském studiu. Získáte tak jistotu, že se naši designéři budou plně věnovat pouze Vám. Sami si vyčleňte dostatek času, abychom mohli probrat všechny Vaše požadavky a představy.

3) 3D návrh a cenová kalkulace

Na základě informací získaných při první schůzce pro Vás připravíme grafický návrh a vizualizaci ideálního řešení nové kuchyně. Tu Vám při dalším jednání odprezentujeme, a to včetně cenové kalkulace. Vysvětlíme výhody daného řešení, zaznamenáme si vaše připomínky a zohledníme je, navrhneme a společně vybereme nejvhodnější barevné kombinace.

4) Podpis smlouvy, termín a zaměření

Po odsouhlasení finální verze interiéru kuchyně dojde k podpisu závazné objednávky se stanovením termínu montáže. Následně pro Vás vytvoříme technické výkresy pro přípravu rozvodů vody a elektřiny. Před zahájením vlastní výroby dojde k zaměření prostoru naším technikem, společně doladíme případné změny vzniklé v důsledku měření.

5) Výroba a montáž

Výroba Vaší nové kuchyně trvá 4-8 týdnů od podpisu smlouvy, podle náročnosti zakázky. Všechny korpusy jsou pevně klíženy a dodávány jako hotový nábytek. Termín montáže je uveden ve smlouvě. Vlastní montáž kuchyně zabere většinou 1-2dny. Montáž provádějí naši zkušení specialisté.

Děláme svou práci kvalitně a dobře! … děláme svou práci, protože nás baví

Kamil Handlíř a Jan Andrle
jednatelé společnosti