Ke každé kuchyni
ZDARMA sada nádobí na indukci

Jako dárek k nové kuchyni od nás obdržíte jednu ze souprav nerezového nádobí HOKA-Kolimax, Electrolux nebo AEG určenou pro vaření na indukčních deskách.

Akce platí na studiu HOKA interier – Boženy Němcové 1190, Čáslav. Podmínkou je objednání kuchyňské linky HOKA s vestavnými spotřebiči. Výběr soupravy nádobí je určen hodnotou zakázky a typem vestavných spotřebičů. Bližší informace získáte na studiu. Akci není možné kombinovat s jinými slevami a akcemi.

Kvalitní a nadčasové kuchyně

Individuální přístup při každém novém návrhu, výroba s využitím nejmodernějších technologií a kvalitní řemeslná práce při finální montáži je zárukou kvalitních a nadčasových kuchyní s dlouhou životností.

Zobrazit další reference

SLUŽBY I ZDARMA

Nabízíme vizualizaci a zaměření zdarma

MATERIÁLY

Nabízíme široký výběr materiálů

PORADENSTVÍ

Nabízíme také odborné poradenství

KVALITA

Nabízíme především kvalitní práci

3D návrh vaší nové kuchyně

Ozvěte se nám, rádi se s Vámi sejdeme a probereme Vaše možnosti.

 

Reference
Co říkají naši klienti

Marie Jirků Křesetice

“Jsem velmi spokojena s jednáním na firmě, s přístupem k zákazníkům a s odvedenou prací. Už jsem si nechala udělat několik zakázek a opět jejich služby využiju.”

Marie Pekárková, Jakub

chtěla bych vám poděkovat za návrh, přípravu a zároveň pochválit i rychlou a poctivou práci při montáži. Vše je v pořádku a velmi pěkné. Jsme spokojeni a určitě budeme doporučovat dál.

Kristýna Nováková Třemošnice

Chtěla bych poděkovat za profesionální přístup od návrhu až po kompletní realizaci kuchyne, cenné rady a hlavně za dokonale splnění me představy..

Ukažte svůj styl...
Pro nás je každá zakázka výzvou

K novému domu patří i nová kuchyně. Je to nejfrekventovanější místo v domě nebo v bytě, a proto bychom měli její realizaci věnovat co nejvíce času. Koneckonců, nová kuchyně se nedělá každý rok a je místem nejen pro vaření, ale i místem pro setkávání rodinných příslušníků.

Nabízíme kvalitní služby v oblasti výroby kuchyní, kuchyní na míru a to vše s odborným poradenstvím, vizualizací a zaměřením zdarma. Naše portfolio služeb samozřejmě nabízí vysokou kvalitu práce, špičkové zpracování detailů a to vše s pomocí nejmodernějších technologií. Dále sem také řadíme širokou nabídku kvalitních materiálů, barevných odstínů a doplňků. Moderní vzhled a elegance jsou při výrobě kuchyní samozřejmostí, totéž platí při výrobě kuchyně na míru.

Působíme především v oblasti Kolín, Kutná Hora, Praha, Praha a okolí a také Čáslav.

 

Jak to bude probíhat
Krok po kroku..

1) Příprava podkladů

Připravte si pro nás půdorys se základními rozměry interiéru, případně stavební výkresy: nezapomeňte zaměřit okna, dveře nebo topení.

2) Osobně se sejdeme

Domluvte si dopředu návštěvu v našem kuchyňském studiu. Získáte tak jistotu, že se naši designéři budou plně věnovat pouze Vám. Sami si vyčleňte dostatek času, abychom mohli probrat všechny Vaše požadavky a představy.

3) 3D návrh a cenová kalkulace

Na základě informací získaných při první schůzce pro Vás připravíme grafický návrh a vizualizaci ideálního řešení nové kuchyně. Tu Vám při dalším jednání odprezentujeme, a to včetně cenové kalkulace. Vysvětlíme výhody daného řešení, zaznamenáme si vaše připomínky a zohledníme je, navrhneme a společně vybereme nejvhodnější barevné kombinace.

4) Podpis smlouvy, termín a zaměření

Po odsouhlasení finální verze interiéru kuchyně dojde k podpisu závazné objednávky se stanovením termínu montáže. Následně pro Vás vytvoříme technické výkresy pro přípravu rozvodů vody a elektřiny. Před zahájením vlastní výroby dojde k zaměření prostoru naším technikem, společně doladíme případné změny vzniklé v důsledku měření.

5) Výroba a montáž

Výroba Vaší nové kuchyně trvá 4-8 týdnů od podpisu smlouvy, podle náročnosti zakázky. Všechny korpusy jsou pevně klíženy a dodávány jako hotový nábytek. Termín montáže je uveden ve smlouvě. Vlastní montáž kuchyně zabere většinou 1-2dny. Montáž provádějí naši zkušení specialisté.

Děláme svou práci kvalitně a dobře! … děláme svou práci, protože nás baví

Kamil Handlíř a Jan Andrle
jednatelé společnosti