Využijte
efektivně každý centimetr

Mezi naše další služby patří výroba vestavných skříní na míru. Jejich obliba stále roste už jen proto, že vestavné skříně umožňují efektivněji využít volný prostor. Zákazník má také možnost individuálně si navrhnout vnitřní uspořádání vestavné skříně.

Individuální uspořádání

Máme dlouholeté zkušenosti, které odborně využíváme v praxi. Naše firma vám nabízí prvotřídní servis a odborné poradenství v oblasti výroby nábytku na míru. Klademe důraz na spokojenost zákazníka, maximální komfort a funkčnost vestavěných skříní.

Zobrazit další reference

SLUŽBY I ZDARMA

Nabízíme vizualizaci a zaměření zdarma

MATERIÁLY

Nabízíme široký výběr materiálů

PORADENSTVÍ

Nabízíme také odborné poradenství

KVALITA

Nabízíme především kvalitní práci

3D návrh vaší nové kuchyně

Ozvěte se nám, rádi se s Vámi sejdeme a probereme Vaše možnosti.

 

Reference
Co říkají naši klienti

Marie Jirků Křesetice

“Jsem velmi spokojena s jednáním na firmě, s přístupem k zákazníkům a s odvedenou prací. Už jsem si nechala udělat několik zakázek a opět jejich služby využiju.”

Marie Pekárková, Jakub

chtěla bych vám poděkovat za návrh, přípravu a zároveň pochválit i rychlou a poctivou práci při montáži. Vše je v pořádku a velmi pěkné. Jsme spokojeni a určitě budeme doporučovat dál.

Kristýna Nováková Třemošnice

Chtěla bych poděkovat za profesionální přístup od návrhu až po kompletní realizaci kuchyne, cenné rady a hlavně za dokonale splnění me představy..

Posuvné nebo klasické
dveře podle vás

Vestavěné skříně jsou dnes velmi moderní a oblíbené, jejich využití je široké a nabízejí především maximální využití prostoru ve vašem bytě. My vám nabízíme možnost vestavěných skříní na míru s posuvnými dveřmi nebo s klasickým otvíráním dveří.

Jak to bude probíhat
Krok po kroku..

1) Příprava podkladů

Připravte si pro nás půdorys se základními rozměry interiéru, případně stavební výkresy: nezapomeňte zaměřit okna, dveře nebo topení.

2) Osobně se sejdeme

Domluvte si dopředu návštěvu v našem kuchyňském studiu. Získáte tak jistotu, že se naši designéři budou plně věnovat pouze Vám. Sami si vyčleňte dostatek času, abychom mohli probrat všechny Vaše požadavky a představy.

3) 3D návrh a cenová kalkulace

Na základě informací získaných při první schůzce pro Vás připravíme grafický návrh a vizualizaci ideálního řešení nové kuchyně. Tu Vám při dalším jednání odprezentujeme, a to včetně cenové kalkulace. Vysvětlíme výhody daného řešení, zaznamenáme si vaše připomínky a zohledníme je, navrhneme a společně vybereme nejvhodnější barevné kombinace.

4) Podpis smlouvy, termín a zaměření

Po odsouhlasení finální verze interiéru kuchyně dojde k podpisu závazné objednávky se stanovením termínu montáže. Následně pro Vás vytvoříme technické výkresy pro přípravu rozvodů vody a elektřiny. Před zahájením vlastní výroby dojde k zaměření prostoru naším technikem, společně doladíme případné změny vzniklé v důsledku měření.

5) Výroba a montáž

Výroba Vaší nové kuchyně trvá 4-8 týdnů od podpisu smlouvy, podle náročnosti zakázky. Všechny korpusy jsou pevně klíženy a dodávány jako hotový nábytek. Termín montáže je uveden ve smlouvě. Vlastní montáž kuchyně zabere většinou 1-2dny. Montáž provádějí naši zkušení specialisté.

Děláme svou práci kvalitně a dobře! … děláme svou práci, protože nás baví

Kamil Handlíř a Jan Andrle
jednatelé společnosti